O nás

Kdo jsme 

Nabízíme Vám své dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru údržby a oprav automobilů.

V naší firmě jsou zaměstnanci vedeni k osobnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Jsme členem mezinárodní autoservisní a pneuservisní sítě FirstStop, která je jedním z největších dodavatelů servisních služeb a pneumatik v Evropě.

Specializujeme se na údržbu a servis vozových parků leasingových společností, firem všech velikostí a vozidel v soukromém vlastnictví.

Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

Kam patříme

First Stop je koncept partnerství specializovaných autoservisů a prodejců pneumatik, kteří nabízejí zákazníkům vysoký standard služeb při údržbě a opravách automobilů. Soukromá i firemní klientela má u nás k dispozici kvalitní poradenství a špičkové technické vybavení ohledně údržby vozu, autoservisu, pneumatik a náhradních dílů.

Dle velikosti servisu, nabízených služeb a sortimentu rozlišujeme tři základní úrovně autoservisů, značené třemi, čtyřmi nebo pěti hvězdičkami podobně jako hotely.

Naše firma je hodnocena pěti hvězdičkami ***** a certifikací DEKRA.

Koncepce partnerství First Stop od svého zformování v roce 1994 stále rostla, a dnes sestává z více než 2000 partnerů ve 25 evropských zemích. Kdekoli žijete, pracujete nebo cestujete, jeden z našich First Stop partnerů bude vždy nablízku. V České republice byl koncept First Stop představen v roce 2006 a v tomtéž roce do sítě First Stop vstoupili první nezávislí prodejci.

Všichni partneři First Stop jsou certifikované autoservisní firmy a specializovaní prodejci pneumatik, kteří si vybudovali svůj vlastní podnik a jsou pevně zakotveni na místním trhu pneumatik ve Vašem regionu. Vzhledem k tomu, že jsou mimo jiné zásobováni jedním z největších světových výrobců pneumatik, mohou Vám nabídnout široký výběr špičkových výrobků vysoké kvality a velmi dobrý poměr ceny a výkonu.

Vítejte na stránkách našeho autoservisu a pneuservisu Firststop. Poskytujeme údržbu, servis a pneuservis osobních a užitkových vozidel. Dále pak pneuservis nákladních vozů a zemědělské techniky všech typů a značek. Dodáváme veškeré náhradní díly. Naše firma klade velký důraz na spokojenost klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny. V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte na uvedených telefonních číslech.

servismelnik.cz

Kontaktujte nás

Autoservis Mělník s.r.o.

K UČILIŠTI 2195/1

MĚLNÍK

IČ: 14263432

DIČ: CZ14263432

TELEFON:

608 304 090

   

E-MAIL:

zahradka@servismelnik.cz

 

 

.

Kde nás najdete

Otevírací doba:

Pondělí-Pátek 7:00-16:00
   
Sobota-Neděle Zavřeno